Кримінал чи сімейні чвари

Полтавець стверджує, що батько та документи на квартиру зникли, а помешкання переоформили на інших людей. У поліції – інша версія. 

Олександр Грановський, капітан центрального округу служби козацького самоврядування, патрулював вулиці. Під час одного з чергувань до чоловіка звернулася за допомогою родина. 

Олександр Грановський, капітан центрального округу служби козацького самоврядування 

- У них хочуть викрасти квартиру та переоформити на іншу особу. На жаль, сім'я неблагополучна, і батько був власником квартири. Батька викрали, і якимось недостовірним способом вибили з нього підпис на переоформлення документів.

До Олександра звернувся син власника квартири. За його словами, два тижні вони намагалися знайти злочинців. Але зустріч з останніми відбулася під час чергового патрулювання.

Олександр Грановський, капітан центрального округу служби козацького самоврядування 

- Я зловив цих людей у квартирі. Я підійшов і помітив світло. Я думав, що син знаходиться там. Я йому зателефонував, але відповіді не було. Я пробрався до під'їзду. Квартира була відчинена. Заглянув. Там були чужі люди. Я причинив їх та викликав поліцію.

Квартира опечатана, замки виламані. Такий вигляд мають двері до помешкання. Телефонуємо сину.

Віталій, син власника квартири 

- Написали заяву, але... Поліція або загальмує це, або ні. Ті люди, які хочуть це зробити, відібрати квартиру нелегальними шляхом, я думаю, що вони підпорядковуються поліції.

У поліції говорять: жоден виклик заявника не містив складу ні адміністративного, ні кримінального правопорушення. В подальшому цей конфлікт мають вирішувати у стінах суду.

Олександр Грановський, капітан центрального округу служби козацького самоврядування 

- Ну з свого боку козацтво взяло цю квартиру та родину під своє крило. Ми будемо наглядати за ними та їх майном. І допомагаємо їм для подальшого пошуку батька і переоформлення квартири на них. 

Стрічка новин