Поліціянти з чиновниками перевірили притулок для жінок

Їх цікавили умови та перелік послуг, які створені для жертв домашнього насильства. Вони прийшли у Притулок для жінок благодійної організації «Світло Надії». 

Цей заклад працює з червня 2017 року. Він розрахований на 17 місць для дорослих із можливістю облаштування місць для дітей. Тут є окремі кімнати, кухня з побутовою технікою, душові, пральня для самообслуговування, вітальня з дитячим куточком. У Центрі проживають переважно жінки, нерідко – з малолітніми дітьми, які зазнали різних форм домашнього насильства. У притулку вони можуть пройти корекційну програму, відновити документи і навіть отримати знання та опанувати професію. 

Денис Захарченко, заступник начальника поліції Полтавщини

- Я думаю, що це дуже прекрасно, що є заклади, до яких поліція завжди може привезти не тільки дітей, а й дорослих, які є жертвами насилля.

Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА

- Як бачимо, що підтримки більше ніде чекати, ніж від як психологів центру та волонтерів. Звісно, важливо. Одного-двох таких центрів не вистачає на всю область. Але хоча б ці уже кроки, які були збудовані за допомогою фонду «Світла надії» та обласної державної адміністрації, мають позитивний приклад.

Стрічка новин