Полтавські рятувальники отримали пожежні автомобілі з Шотландії (ВІДЕО)

Полтавські рятувальники отримали пожежні автомобілі з Шотландії (ВІДЕО)

Автомобілі повністю укомплектовані пожежно-рятувальним обладнанням.

28 січня із Шотландії до полтавських рятувальників приїхали 3 пожежно-рятувальних автомобілі. Ці автомобілі повністю укомплектовані пожежно-рятувальним обладнанням.

Передають професійний рятувальний транспорт Шотландська рятувальна організація "SERA" за сприяння Рятувальної організації Великобританії (UKRO). Остання уже втретє приїздить на Полтавщину в рамках програми міжнародного розвитку та проводить не тільки теоретичні, а і практичні заняття із рятувальниками пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України.

Гарі Бенет, який очолює шотландську делегацію зазначив, що їхали вони фактично без зупинок, постійно змінюючи водіїв, аби якнайшвидше потрапити до місця призначення. Вже з перших хвилин прибуття іноземні колеги оглянули наявне рятувальне спорядження українських рятувальників та зазначили, що воно професійне та відповідає усім вимогам сьогодення.

Ці заходи  відбуваються завдяки взаємодії між Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області та Рятувальною організацією Великобританії UKRO.

Тож, найближчими днями вогнеборці із Великобританії та Шотландії візьмуть участь у проведенні теоретичних та практичних відпрацювань у Полтаві, Лубнах та Кременчуці. А вже у п’ятницю - 1 лютого оцінюватимуть змагання підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України із ліквідації дорожньо-транспортних пригод. 

Стрічка новин