До кінця року на Полтавщині реорганізують усі військкомати

До кінця року на Полтавщині реорганізують усі військкомати

Введуть електронний реєстр усіх військовозобов’язаних, а військкомати будуть схожі на ЦНАПи.

Військові комісаріати перетворяться у територіальні центри комплектування і соціальної підтримки до кінця 2019 року. Таке буде не лише в Полтавській області, а й по всій Україні. Про це повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

Полтавський обласний військовий комісаріат і районні військові комісаріати входять до переліку реорганізованих установ. Вони стануть схожими на центри надання адміністративних послуг, де швидко і якісно надаватимуть допомогу громадянам. Йдеться, насамперед, про послуги військовозобов’язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, військовим пенсіонерам тощо.

Про це розповів військовий комісар Полтавського військового комісаріату Дмитро Губський під час апаратної наради в облдержадміністрації. Там обговорювали планування заходів зі створення територіальних центрів на Полтавщині. Діяльність створених центрів матиме такі складові:

  • робота з особовим складом в мирний час;
  • соціальна та юридична підтримка населенню у військовій галузі.

"Першочергова задача - нормативно-правове забезпечення формування територіальних центрів, визначення повноважень та інших умов їхньої діяльності. Також буде створено електронний реєстр всіх військовозобов’язаних»", - розповів Дмитро Губський.

На переформування обласного та районних військових комісаріатів, за словами Дмитра Губського, потрібно майже 7 мільйонів гривень. У 2018 році в області вже провели низку підготовчих заходів з реорганізації військових комісаріатів.

Стрічка новин