Міноборони попереджає про шахрайські схеми збору "допомоги" для армії

Міноборони попереджає про шахрайські схеми збору "допомоги" для армії

У зв’язку зі збільшенням кількості закликів надсилати благодійну допомогу для армії на електронні гаманці в міжнародних системах, Міноборони попереджає про можливі шахрайські махінації. Адже українським законодавством не передбачена така можливість.

Про це повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

"За інформацією Департаменту фінансів Міністерства оборони України, почастішали випадки звернень громадян до Міноборони України із закликами надсилати благодійну допомогу на електронні гаманці в міжнародних системах. З метою уникнення шахрайства департамент фінансів оборонного відомства зазначає, що Міністерство оборони України не має електронних гаманців у міжнародних платіжних системах, адже можливість використання Міністерством оборони України інших платіжних систем (Webmoney, Bitcoin, PayPal тощо) національним законодавством не передбачена", - йдеться в повідомленні.

Для охочих надавати благодійну допомогу Збройним Силам України, в міністерстві пропонують скористатись банківськими реквізитами, опублікованими на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України в мережі Інтернет.

Стрічка новин