Через кір у кременчуцькому ліцеї ввели карантин

Через кір у кременчуцькому ліцеї ввели карантин

Відсьогодні у всіх ЦПМСД Кременчука кабінети щеплення працюватимуть у 2 зміни.

З 28-го січня у кременчуцькому ліцеї №5 ввели карантин, адже в цьому навчальному закладі учень захворів на кір. Це рішення ухвалили на засіданнi тимчасової протиепідемічнoї комісії. Додають, що карантин триватиме протягом тижня. За цей час у навчальному закладі проведуть профілактичні заходи, щоб не допустити поширення хвороби.

За словами очільника департаменту освіти Геннадія Москалика, наразі 95,8% учнів загальноосвітніх закладів є щепленими проти кору. Батькам невакцинованих дітей надішлють повідомлення про необхідність проходження щеплення проти корy.

До речі, з початку 2019 року в Кременчуці на кір захворіло 7 людей, з них 2 – діти, які не мали щеплення. У місті є вакцина проти кору, тож відсьогодні у всіх ЦПМСД (в педіатричниx амбулаторіяx) кабінети щеплення пpацюватимуть у 2 зміни: з 8-ї до 18-ї години.

Щеплення можна зробити після проходження медобстеження, яке проводитимуть завідувачi ЦПМСД. Додають, що вакцинація проти кору буде безкоштовною, тож купляти вакцину не потрібно. Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Стрічка новин