Півроку без зв’язку

У частини полтавців, які проживають в будинку по вулиці Юрія Побєдоносцева, 11, не працює телефон. Більшість жителів – пенсіонери. Тому для них – це єдина можливість спілкування. З яких причин відключили засіб зв'язку, з'ясовувала Ірина Щербак.

- Ось цю сторону підключили, а нашу сторону не підключили. По якій причині, я не знаю.

Полтавець Євгеній Щеглов проживає в будинку №11 по вулиці Юрія Побєдоносцева. Півроку тому йому та частині жителям відключили стаціонарний телефон. 

Євгеній Щеглов, полтавець 

- Робив, робив телефон і одного раз піднімаємо… Тож підняв, і одразу чути гудки, чи зайнято. Отож, як перестав робити, я пішов, почав обурюватись. Як це можна – без зв’язку. Нам же не по 10 і не по 15 років.

Пенсіонер категорично проти мобільних. Тому телефон – це єдиний спосіб спілкування з дітьми, зв'язок з ЖЕО чи виклик швидкої. Чоловік неодноразово звертався в «Укртелеком». Проте з іншого боку, розповідає, незрозумілі пояснення та постійні обіцянки. 

Євгеній Щеглов, полтавець 

- Там чергу висидів, я розказав, провірили: «Так у Вас боргів немає». От, говорять, такого числа підключимо, такого числа підключимо. І ото кожного разу далі, далі, далі. І вже більше, чим півроку, вони не можуть підключить.

Йдемо у відділення «Укртелекому». Там нам повідомляють: ніякої інформації не надамо, звертайтесь до прес-центр.

- Хто за це відповідає?

- Я Вам говорю, зверніться до прес-центру. У нас є людина, яка офіційно це робить.

Йдемо до керівництва, тут нас зустрічає турнікет. Саме через нього нам і довелося спілкуватися з працівниками «Укртелекому». 

- Яка причина того, що йому відключили телефон, і коли його увімкнуть.

Ще за декілька хвилин вийшли записати дані полтавця, щоб переглянути у базі, в чому проблема. 

- А скажіть номер, хто там, щоб зараз подивились по програмі. Щоб ми подивились по програмі, що в нього, чи крадіжка, чи…

Ще за декілька хвилин до нас знову виходить вже інший співробітник. І говорить: за інформацією звертайтесь в прес-центр, і дає номер. 

- Я не маю права давати офіційно на камеру. Взагалі це тільки прес-служба Києва. Ось це їхній телефон.

Телефонуємо в прес-центр.

Михайло Шуранов, речник ПАТ «Укртелеком»

- На жаль, з великою кількістю крадіжок мідного кабелю ми фізично не встигаємо відновлювати. Так в минулого року у Полтаві і області було скоєно 900 крадіжок. Причина тому, що вкрали кабель. Тому, що крадуть швидше, ніж ми встигаємо відновлювати. З точки зору клієнта – це неприпустимо, і це дуже погано. Персонально я прошу в нього вибачитись за таку ситуацію.

І доки ми спілкувались з прес-центром, телефон Євгену Щеглову підключили.

Стрічка новин