У Полтаві повернули в держвласність бомбосховище

У Полтаві повернули в держвласність бомбосховище

Сховище цивільної оборони має площу майже 1000 м². А його вартість оцінюють у 270 тисяч гривень.

Прокуратура встановила, що у 2005 році Головне управління з питань житлово-комунального обслуговування населення на підставі рішення виконкому Ленінської райради Полтави видало ВАТ "Тепловозоремонтний завод" свідоцтво про право власності на нерухоме майно. У тому числі, і на сховище цивільної оборони площею майже 1000 м² вартістю 270 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Полтавській області.

Відповідно до Закону України "Про приватизацію державного майна" приватизації сховища цивільної оборони не підлягають. Таким чином, ГУ з питань житлово-комунального обслуговування населення оформило свідоцтво про право власності всупереч нормам закону. Також незаконним є рішення виконкому Ленінської райради на підставі якого і видали документи.

"За позовом прокуратури Полтавської області судом визнано недійсним та скасовано рішення виконкому Ленінської районної у Полтави ради та свідоцтво про право приватної власності в частині оформлення права власності на об’єкт цивільної оборони. Також суд визнав право власності на сховище за державою в особі Регіонального відділення Фонду держмайна України", - йдеться у повідомленні.

 На даний час проведено реєстрацію права власності вказаного сховища за державою.

Стрічка новин