Полтавщину засипало снігом

Через негоду на дорогах виникло обмеження руху транспорту. Проблеми з проїздом були як на дорогах державного, так і місцевого значення. Як боролися зі сніговою заметіллю? Розкаже Ірина Щербак.

Через сильний снігопад ускладнився рух транспорту. На окремих відрізках доріг о 21:00 встановили обмеження руху для вантажівок. Таке рішення прийняли, аби не допустити утворення заторів чи ДТП. Цим самим дали змогу дорожникам розчистити автошляхи.  

Віктор Стеблянко, начальник Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА 

- Обмежували рух у зв’язку з тим, що великовантажний цей транспорт рухається, як правило, переважна більшість на гумі, яка не відповідає сезону зимовому. І саме цей транспорт ускладнює розчистку доріг. Тому для нього рух був обмежений буквально на 3 години.

Опівночі всі обмеження руху зняли. Вантажівки продовжили курсувати Полтавщиною. У зв’язку з негодою в посиленому режимі працювали й рятувальні служби. 

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Полтавській обл.

- Ситуація складна була по всій території області. І всюди залучались наші рятувальники. Всього було надано допомогу водіям 168 автівок, в яких перебувало майже 200 чоловік. Це переважно були вантажівки. З цієї кількості - 128 вантажівок, 29 - легковий автотранспорт, 4 автобуси та 9 карет швидкої медичної допомоги.

А от у самому місті в одній із багатоповерхівок від снігу провалився дах. Подія сталась по вулиці Гончарова, 2а. Під час завалу ніхто не постраждав. 

Владислав Малісевич, полтавець

- У нас завалилась частина даху. Тобто, там шиферне перекриття, і воно десь квадратів 40-50 обвалилося частина будинку. Тут звук був солідний. Всі почули, вийшли на вулицю, туди страшно було лізти, дивились з вулиці.

Мешканці звернулись до комунальників, але поки ніякої реакції не було.

Стрічка новин