На Полтавщині вантажівка злетіла в кювет

На Полтавщині вантажівка злетіла в кювет

Вантажні фури звільняли в Кременчуцькому, Миргородському та інших районах області.

Від опівночі 24 січня всі обмеження руху на Полтавщині зняті.

За даними Ситуаційного центру Головного управління поліції області, у Кобеляцькому районі вибратись з снігового полону правоохоронці допомогли  легковим автомобілям, автомобілю "МАЗ" та швидкій медичній допомозі.

4 авто звільнили із замету поблизу села Мачухи Полтавського району.  

На автодорозі Полтава-Гадяч, поблизу села Опішня поліція допомогла врегулювати рух після зіткнення автомобілів. Потерпілих немає. Вантажні фури звільняли в Кременчуцькому, Миргородському та інших районах області.

Двом легковим автомобілям, які застрягли в заметі було надано допомогу в Диканському районі. З метою недопущення затору, правоохоронці здійснювали регулювання руху та надавали  допомогу 4 автомобілям, які опинилися в заметах.

Наразі поліція спільно з працівниками Держслужби з надзвичайних ситуацій та дорожніми службами продовжує роботу із ліквідації наслідків негоди. Так, зараз визволяють 2 вантажні фури між селами Опришки та Кирияківка Глобинського району. Ще одну вантажівку витягують з кювету у селі Недогарки Кременчуцького району. Шість фур помістили на відстій у селі Токарі, що на Лохвиччині, до покращення погодних умов.

Стрічка новин