Обмеження руху на Полтавщині не буде

На дорогах державного значення продовжують ліквідовувати наслідки погодних умов. Наразі проводиться розчищення проїзної частини від снігу та обробка протиожеледними матеріалами на окремих ділянках. 

Це дорога державного значення М-03 Київ-Харків. Зараз тут і на всіх інших трасах області, якими опікується Служба автодоріг, проводиться розчищення проїзної частини від снігу. Задіяно 82 одиниці техніки та 107 працівників підрядних організацій. Станом на 18 годину жодного затору не зафіксовано. 

Юлія Іващенко, прес-секретар Служби автомобільних доріг в Полтавській області

-Підрядники забезпечені всім необхідним для роботи при складних погодних умовах. Це протиожеледні суміші, пальне, наявна техніка. В разі погіршення погодних умов будемо підсилювати свої потужності саме такою потужнішою технікою. Така, як бульдозери, автогрейдери, навантажувачі.

До Полтави в'їзд вільний. Жодних обмежень поки що не введено. Рух здійснюється у штатному режимі. Проте, від поїздок краще все ж таки утриматись. 

Юлія Іващенко, прес-секретар Служби автомобільних доріг в Полтавській області

- У ряді сусідніх областей вже введені обмеження руху. Наприклад, найближча до нас – Кіровоградщина. Там заборона руху для вантажного та великогабаритного транспорту. Для цього в селі Маламівка Кременчуцького району організовано місце відстою. Поліція регулює саме потік ось цих вантажівок та не дозволяє заїжджати на територію Кіровоградської області. Відповідно, легкові автомобілі рухаються без проблем. На в'їзд і виїзд обмежень немає.

Також до 21 години планується заборона на в'їзд вантажного транспорту  до Києва. 

Стрічка новин