Пільгові квитки онлайн: в Укрзалізниці пояснили, хто може купити

Пільгові квитки онлайн: в Укрзалізниці пояснили, хто може купити

В Укрзалізниці пояснили, що пільгові квитки онлайн не зможуть придбати особи з інвалідністю, якщо їхні дані не занесені до електронного реєстру Міністерства соціальної політики.

Про це розповіла директор з питань інформаційних технологій АТ "Укрзалізниця" Світлана Каткова, йдеться на сайті "Магістраль".

"Намагаючися скористатися новою послугою купівлі пільгових квитків для людей з інвалідністю, частина пасажирів може отримувати відмову. Проте ця проблема пов’язана не з роботою сайту. Складнощі виникають через те, що інформація про пільги, надані даним особам, ще не внесена до електронного реєстру Міністерства соціальної політики", - зазначено в повідомленні.

За словами Світлани Каткової, якщо програма не знаходить у базі інформацію про пільговика, який хоче придбати квитки онлайн, то на екрані з’являється текст, в якому, згідно з роз’ясненням, наданим Міністерством соціальної політики, людині радять звернутися до місцевого органу соціального захисту для того, щоб занести свої дані в базу. 

"Після цього вона вже зможе безперешкодно користуватися пільгою, що надає їй держава", — запевнили в Укрзалізниці.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" знову повертатиме квитки через інтернет.

Стрічка новин