Фотохроніка Анатолія Кукоби

У Полтавському Краєзнавчому музеї відкрилася виставка Іллі та Сергія Назаркіних. Її присвятили пам'яті Анатолія Тихоновича Кукоби

Анатолій Кукоба – єдиний в Україні міський голова, якого обирали 5 разів. Містяни і досі називають його «батьком Полтави», а коли дорікають нинішній владі, згадують: «при Кукобі такого не було». 

Олександр Супруненко, директор Полтавського Краєзнавчого музею ім.В.Кричевського

- Це кажуть в Кременчуці, у Лубнах. Тобто, це є вже повага до тієї діяльності, якою було охоплено наше місто.

Такими добрими словами Анатолія Кукобу згадували на виставці, присвяченій роковинам його смерті. 80 фоторобіт, які розповідають про його життя і діяльність, представили Ілля та Сергій Назаркіни. 

Сергій Назаркін, фотохудожник 

- Я дивився фільм документальний, присвячений пам'яті Анатолія Тихоновича, «Погляд крізь роки». Ось фотовиставка – це теж «Погляд крізь роки». Все те, що було зроблено при Анатолію Тихоновичу.

Виставка пройшла за підтримки «Фонду захисту та підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби. Зараз його очолює дружина колишнього мера Віра Кальник. 

Віра Кальник, дружина А.Кукоби, голова ГО «Фонд захисту та підтримки талановитих дітей» ім.А.Кукоби 

- Це людина – глиба та стіна. Дійсно, це така людина, з якою я не сказала би, що важко. Людина, з якою цікаво по життю. Людина, яка вимагала від себе. Ви знаєте, йому не потрібно було говорити двічі, що я щось бажаю. Коли я хоч раз повторювала, він мені казав: «Я почув, не потрібно повторювати двічі».

Фотовиставка «Пам'яті Анатолія Кукоби» триватиме до 10 лютого.

Стрічка новин