Укрзалізниця підвищить цьогоріч тарифи на вантажні перевезення

Укрзалізниця підвищить цьогоріч тарифи на вантажні перевезення

Укрзалізниця відкоригувала у фінплані на 2019 рік рівень індексації тарифів на вантажоперевезення. І планує їх підвищити цьогоріч на 14,2%.

Про це повідомляє прес-служба АТ "Укрзалізниця".

"Укрзалізниця пропонує ринку прозору, об’єктивну та обґрунтовану індексацію тарифів на перевезення вантажів у межах України. Компанія вважає справедливим значення 14,2% – це офіційно оприлюднений Держстатом рівень зростання цін виробників промислової продукції за 2018 рік. Укрзалізниця внесла коригування в проект фінплану компанії, де замість прогнозованих 16,6% зазначила вже фактичний індекс цін виробників 14,2%", - йдеться у повідомленні.

Як пояснив директор з економіки та фінансів АТ "Укрзалізниця" Андрій Рязанцев, Укрзалізниця є чесною з ринком і ініціює автоматичну індексацію тарифів на рівень індексу цін виробників промислової продукції.

В Укрзалізниці також звернули увагу на те, що, за даними Державної служби статистики України, з 2009 по 2018 рік зростання індексу цін виробників випереджає індекс тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом на 70%.

Стрічка новин