У Кременчуцькій міській художній галереї готують одразу 3 виставки

Відкриття виставок відбудеться 23 січня.

Одразу 3 виставки одночасно відкриють у Кременчуцькій міській художній галереї наступного тижня. На урочисте відкриття кременчужан запрошують 23 січня о 15.00. Адреса галереї: вулиця Коцюбинського, 4.

У прес-службі виконкому Кременчуцької міської ради повідомили деякі подробиці цієї культурної події. Отже, працівники міської художньої галереї підготували 3 цікаві і різнопланові експозиції.

"Обличчям до життя" — персональна ювілейна виставка картин Надії Нікітіної (Шацило). В експозиції представлено портрети, квітучі натюрморти і ліричні пейзажі. Родзинкою виставки є серія портретів кременчужан — художників, поетів, відомих діячів та рідних людей. Роботи Надії Нікітіної знаходяться в приватних колекціях та Всеукраїнському музейному фонді.

"Виставку – пам’ять архітектора Петра Сєргеєва" підготували до 90-річчя від дня народження відомого в Кременчуці архітектора Петра Сєргеєва. За його проектами практично було відбудовано і створено сучасне обличчя Кременчука та Горішніх Плавнів. Цю тему розкривають добірка фотографій Ігоря Носова та кілька графік Оксани Бойко. Поруч з творчим доробком Петра Сєргеєва можна побачити прекрасні скульптури з дерева сина Сергія та іменні вишиті ікони доньки Тетяни.

"Побач красу" — персональна виставка декоративного мистецтва Валентини Панченко, лауреата премії Василя Симоненка. В експозиції представлено картини з соломки і флористичний живопис. Таємниці роботи з природним матеріалом художниця осягла самотужки. За 20 років провела понад 100 виставок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію