«Прогулянка з Матіссом, або серпневі сни»

Така персональна виставка Олени Зозулі відкрилась у Полтавському літературно-меморіальному музеї Котляревського. 

Три години. За стільки художниця Олена Зозуля має написати свою картину. Якщо не встигне, більше до роботи над нею не повертається.

Олена Зозуля, художниця 

- Потрібно, щоб все було готово. Ти маєш бути відпочившим вже, але при цьому не переїдати, маєш бути легким. У тебе не повина боліти спина - це для мене дуже важливо, вона в мене болить, і ти маєш налаштуватись. Також це має бути період сонця, на заході змінюється все дуже швидко. Також неможливо.

Картини Олена Зозуля створює в експресивному напрямку живопису. Тринадцять з них вона представила на своїй першій персональній виставці «Прогулянка з Матіссом, або серпневі сни». До цього свої роботи художниця виставляла тільки у місцевих кафе. 

Олена Зозуля, художниця 

- Я отримую дуже велику радість. Я би не малювала, аби я не закохувалась в те, що я бачу. Воно мене хвилює і надихає. Є таке слово «пре». Ну мені подобається дуже.

Підтримати Олену прийшли її батьки. За їх словами, донька почала малювати ще у дитинстві. Родина проживала у Хабаровську, на 14 поверсі. З вікна ще юної художниці було добре видно річку Амур, а у сонячну погоду – Китай. Чому Олена Зозуля не малює більше трьох годин, також розповіли батьки.

Григорій Зозуля, батько художниці

- В неї тяжка травма в житті була. Вона довго лежала. Перелом позвонка. Я не думав, що стільки у неї буде друзів, шанувальників. Для рідного батька це, звісно, дуже велика радість. 

Виставка у музеї Котляревського діятиме протягом місяця.

Стрічка новин