Цими вихідними у Полтаві відкрилося представництво Міжнародної громадської організації «Полтавське земляцтво»

На урочисту подію завітали представники земляцтв майже всіх областей України. Відвідавши до цього більше 20 регіонів держави, побували вони на Сорочинському ярмарку, зустрілися з керівництвом міста та області. Обговорили делегати можливі інвестиційні пропозиції, створення нових туристичних маршрутів. На виборах керівники земляцтв не підтримують жодну політичну силу, а у своїх планах на майбутнє зазначають, що у земляцький рух слід об'єднувати і молодь.

У Сорочинцях відбулися урочистості з нагоди передачі координаторства Ради земляцтв Полтавському земляцтву від Херсонського. Керівництво перейняли на три місяці. Цей рух досить молодий, тільки на етапі встановлення, зазначив його голова Юрій Логуш. Велика честь керувати земляцтвами 25 обласних центрів – це можливість покласти свій досвід в основу існування організації.

Увечері представники земляцтв українських міст у Києві завітали на офіційний прийом до полтавського міського голови. Андрій Матковський підкреслив, що візит гостей носить не лише ознайомчий характер.

Наступного дня делегація зустрілася з керівництвом Полтавської області. Голова обласної ради Олександр Удовіченко ознайомив гостей з соціально-економічними досягненнями Полтавщини у цьому році. Головним у роботі земляцтв вважає їх згуртованість для розвитку зв'язків.

19 серпня відкрили Представництва міжнародної громадської організації «Полтавське земляцтво». Завершився візит близько 40-а представників земляцтв регіонів України оглядовою екскурсією у Комсомольську.

Стрічка новин