У Миргороді льотчики-винищувачі провели навчальні польоти

У Миргороді льотчики-винищувачі провели навчальні польоти

Льотний та інженерно-технічний склад 831 бригади тактичної авіації, повітряне командування "Центр", Командування Повітряних Сил ЗСУ  провели перші у цьому навчальному році командирські польоти на літаках-винищувачах Су-27.

Про це повідомили в прес-службі 831 бригади тактичної авіації.

"Темою льотної зміни стало відпрацювання єдиної методики відновлення навичок льотного складу з техніки пілотування, навігації та бойового застосування після перерви вдень та вночі в різних метеорологічних умовах", – йдеться у повідомленні.

Сучасна авіаційна техніка значно підвищує вимоги до командирів, які спрямовуються на виконання плану бойової підготовки та забезпечення безпеки польотів при високому рівні їхньої інтенсивності. Дотримання чіткого порядку на землі та в повітрі, правильна організація роботи та злагоджена взаємодія посадових осіб, які беруть участь в управлінні та забезпеченні польотів, безперервний контроль за польотами літаків з використанням сучасних засобів зв’язку та радіотехнічного забезпечення польотів, щоденна професійна підготовка та особиста вимогливість – запорука успішного виконання бойових завдань, які стоять перед винищувальною авіацією.

Заступник командира повітряного командування "Центр" Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Олег Гесь відзначив, що керівний склад бригади показав високий рівень організації та проведення льотної зміни.

Стрічка новин