Полтавців попереджають про падіння бурульок

Полтавців попереджають про падіння бурульок

У зв'язку з потеплінням, зросла загроза зсувів снігу та падіння бурульок із дахів будинків, балконів.

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація № 2" Полтавської міської ради закликає громадян бути обережними і оминати потенційно небезпечні місця. Адже падіння снігу чи льоду з даху будинку може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті.

Особливу небезпеку бурульки становлять у місцях масового скупчення людей та на вузьких вулицях, де тротуари близько прилягають до будинків.

Крім дахів будинків, небезпеку падіння льодових утворень та снігових мас і травмування людей, можуть створювати лоджії і балкони, де нагромадилися сніг і лід.

Для того, аби не потрапити в біду та уникнути травмування, варто бути особливо уважними під дахами будинків, балконами, лоджіями, не слід ходити під ними. Необхідно не заходити за межі огороджувальних стрічок, а в місцях їх відсутності, самим звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків та, при можливості, оминати їх.

Від падіння снігових мас та бурульок можуть постраждати не лише люди, а й матеріальні цінності. Тож власникам автотранспорту радять не припарковувати свої автомобілі близько біля багатоповерхових будинків.

Стрічка новин