Шість років скарг, заяв та прохань до Управління ЖКГ

Мешканці будинку по вулиці Великотирнівській, 33/2 доведені до відчаю. Причиною всьому – дах, що протікає. За допомогою звернулись до редакції нашого телеканалу. Більше розповість Юлія Хаврель.

Це будинок за адресою Великотирнівська, 33/2. Тут тече дах, заливаючи квартири від п'ятого до першого поверха. Особливо складності виникають у період значних опадів. Наталя Вакуєва мешкає тут вже багато років. Жодного ремонту на її пам'яті немає.

Наталя Вакуєва, мешканка будинку 

- Цвіль, грибок. Взагалі, пожежна ситуація у під'їзді була. Єлектрощиток заливається, вже була пожежна небезпека. Люди якось намагаються і піну туди заливати, ми не сидимо склавши руки. Ми всі шось робимо, але ж своїми зусиллями це вже неможливо зробити.

У квартирах через проблему з покрівлею відклеюються шпалери та пошкоджена електромережа.  

- Нещодавно зроблений ремонт у дитячій кімнаті. Як пройшли дощі літні, повністю зникло світло. Подивіться зараз як заливає. Тече майже до першого поверху.

З відповідними запитами мешканці будинку почали звертатись до Управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому ще з 2012. Проте, все марно.

Тамара Демен, мешканка будинку 

- Ми були на останній сесії і там вирішували питання, кому ж першому робити ремонт даху. Ми вже були на черзі першими, начеб-то, але тут почались дощі в минулому році і нам не зробили. Тепер вони постановили: будемо ремонтувати ті будинки, де зовсім дах руйнується, хоча від них немає ні заявок, нічого. 

Ось остання відповідь від Виконавчого комітету Полтавської міської ради від 22 жовтня 2018 року. 

«Житловий будинок №33/2 по вулиці Великотирнівська включено до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Полтави на 2018 рік. 

У зв'язку із значним обсягом та враховуючи сезонність робіт, ремонтні роботи не будуть виконані у 2018 році. 

Заступник міського голови Олексій Чепурко». 

З'ясувати чи відремонтують дах, ми відправились саме до заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка. За його словами, на капітальних ремонт всіх дахів потрібно до 700 мільйонів гривень. А на 2019 рік у бюджеті закладено 28 мільйонів гривень. Їх витратять на ремонт не більше 30 дахів. Черга формуватиметься відповідно до стану покрівель. 

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ

- Є будинок, в ньому є приватизоване житло. От люди є не тільки власниками не тільки своєї квартири, а є й співласниками даху. Я обмежений грошима, 28 мільйонів гривень замість 600. Ось ви можете мені сказати коли дійде черга до цієї Великотирнівської і чим ця Великотирнівська відрізняється від Соборності, від Івана Мазепи ? Ми аналізуємо зараз стан всіх цих дахів. Якщо ця Великотирнівська попаде в самі гірші, то можливо вона попаде в ці 30 на цей рік. А якщо вона не попаде, значить не відремонтуємо. 

Список будинків, які відремонтують в цьому році, Олексій Чепурко пообіцяв нам надати. А поки що, мешканці будинку 33/2 сподіваються, що їх дах гірший за інші. 

Стрічка новин