Щедрівники Студії «Місто»

Ними стали актори Української академії лідерства. Вони з різдвяною програмою завітали на телеканал. Співали колядки та щедрівки, танцювали, грали традиційні ролі. Як це було – бачила Марина Покшіна. 

У приміщенні Полтавської телевізійної Студії «Місто» людно. Прийшли щедрівники. Хлопці та дівчата з Української академії лідерства. Починають вертепування промовою і вітанням Звіздаря. 

- Хочемо вам розказати про народження дитяти, що змінило весь наш світ. 

Із зіркою в руках – Богдан Гультай. Хлопець ділиться: дуже любить та поважає українські традиції. Брати участь у щедруванні для нього, в першу чергу, задоволення.

Богдан Гультай, актор УАЛ

- Ми відвідуємо різні заклади у Полтаві по всій Полтаві, щедруємо також і на вулиці, щоб розповісти про народження Ісуса Христа. Це є окрема така ланка пісень, таких українських народних - це колядки, тобто вони співаються саме після Різдва і до Водохреща.

Далі лунають щедрівки та колядки. Обирала їх Марія Дашкевич. Дівчина говорить: у репертарі лише народні пісні. 

Марія Дашкевич, акторка УАЛ

- Я, взагалі така, з народу, і я є такою «масовкою», але я є організатором нашої співучої групи, ансамблю. І я є головною, відповідаю за колядки.

Роль темної сили у виставі виконує Даниіл Горобацький. Хлопець ділиться: сам захотів грати Чорта. На його рахунку десятки виступів за останні 2 дні. Тому, він переконаний: у роль вжився повністю.

Даниіл Горобацький, актор УАЛ

- Роль чорта – це традиційна роль, яка втілює у собі рівновагу між добром і злом. І, ця нотка, як рівноваги, бо завжди у світі є добро і є нотка така зла.

Завершують свій виступ піснею-вдячністю. Від колективу Студії «Місто» щедрівникам – подарунки. 

Олег Зонтов, генеральний директор ТОВ «Студія «Місто»

- Ми всі побачили, як піднявся настрій у всього колективу нашого телеканалу і ми дуже вдячні колядникам за те, що вони прийшли сьогодні до нас. І, незважаючи на те, що робочий день, але традиційно ми всі святкуємо ці дні колядками, щедрівками.

По завершенню щедрування актори та працівники Студії «Місто» зробили загальне фото. 

- Господь народився!

- Славімо його!

Після Студії «Місто» щедрівники пішли до головної ялинки та будуть вертепувати там. 

Стрічка новин