В Україні посилять покарання за порушення під час виборів

У Верховній Раді зареєстрували урядовий законопроект, який посилить відповідальність за порушення, пов’язані з виборами.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

Законопроект №8270 розробили Міністерство внутрішніх справ України та Громадянська мережа ОПОРА. Згідно з цим документом, порушення виборчого процесу віднесуть до тяжких та особливо тяжких злочинів, що допоможе поліції ефективніше розслідувати такі інциденти.

"МВС України разом із Громадянською мережею ОПОРА розробили законопроект № 8270, який зареєстровано у ВР як урядовий. Він значно посилить відповідальність правопорушників за певні види виборчих злочинів і дає поліції ефективний механізм розслідування шляхом віднесення їх до тяжких та особливо тяжких злочинів", – зазначив Артем Шевченко.

Також він додав, що під час виборів у пріоритеті буде охорона публічного порядку і безпека. Та нагадав, що за результатами місцевих виборів 2015 року та перших виборів в ОТГ, Національна поліція України та Генеральна прокуратура України направили до суду 75 обвинувальних актів. Тоді суд виніс 81 вирок щодо громадян (один – виправдальний, решта – обвинувальні).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію