На хабарі викрили посадовця судової адміністрації

Співробітники Служби безпеки викрили на систематичних хабарях одного із заступників начальника Територіального управління Державної судової адміністрації в Полтавській області

Оперативники встановили, що посадовець налагодив механізм одержання неправомірної вигоди від місцевих підприємців за безперешкодне здійснення господарської діяльності. Вартість «послуг» – 15 відсотків від загальної суми укладених договорів з ремонту приміщень суддів. За вказану суму посадовець обіцяв сприяти у підписанні актів виконаних робіт та вчасному перерахунку коштів на користь підприємця.

Затримали посадовця на робочому місці під час отримання ста тисяч – чергового траншу хабаря. Раніше було зафіксовано одержання неправомірної вигоди у розмірі 147 тисяч гривень.

Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Операція проводилась спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України.

Стрічка новин