Огіркова вода: напій, що очищає печінку від токсинів

Експерти розповіли про факти на користь огіркової води. Якщо ви хочете, щоб огіркова вода принесла очікуваний ефект, пити її потрібно як мінімум 2-3 рази на тиждень.

Джерело вітамінів. Додаємо у воду огірковий сік і все. Завдяки цьому у нас виходить напій, який містить велику кількість вітамінів А і С. Також огіркова вода є багатим джерелом вітаміну Е – одного з найпотужніших антиоксидантів. Завдяки йому ви дуже скоро почнете помічати зміни у вашому організмі.

Знижує артеріальний тиск. Огіркова вода – чудовий натуральний засіб зниження артеріального тиску. Варто мати на увазі, це важлива властивість цього напою. Огірок оберігає наш організм від зневоднення і містить рекомендовану норму калію. Завдяки цьому поліпшується наш кровообіг і налагоджується робота серця.

Союзник печінки. Огіркова вода ефективно очищає нашу печінку і усуває застійні явища в цьому органі. Завдяки їй, функції нашої печінки поліпшуються. Це обумовлено високим вмістом в напої вітамінів А, В і С, а також таких мінералів, як кальцій, фосфор і калій. Ці речовини "піклуються" про клітини нашої печінки і навіть здатні стимулювати їх регенерацію.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію