Прокуратура Полтавщини вимагає повернути в державну власність Біляківське водосховище

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути в державну власність Біляківське водосховище

У користуванні товариства перебуває земельна ділянка водного фонду державної форми власності площею понад 287 га, розташована на території Біляківської сільської ради Семенівського району Полтавської області.

Більша частина земельної ділянки площею 262,2 га зайнята акваторією Біляківського водосховища. Інша частина земельної ділянки площею 24,95 га складає прибережну захисну смугу. Про це інформує прес-служба прокуратури Полтавської області.

У 2013 році розпорядженням Семенівської районної державної адміністрації надано товариству в довгострокову оренду для рибогосподарських потреб Біляківське водосховище.

Разом з цим, з’ясовано, що у Семенівської РДА були відсутні повноваження по розпорядженню як водним об’єктом, так і відповідними землями водного фонду під водним об’єктом. А землі водного фонду передано в оренду без визначення розміру орендної плати в порядку і спосіб визначені законом.

Враховуючи виявлені порушення, органи прокуратури Полтавської області вимагають повернути в державну власність  землі водного фонду площею понад 287 га, з них – 262,2 га під водним дзеркалом Біляківського водосховища та площею 24,95 га прибережної захисної смуги.

Стрічка новин