У Подільській райраді пройшла акція «Кожній дитині – по одежині»

Дітей із соціально-незахищених сімей привітали з новорічними святами. Які подарунки отримала малеча, бачила Юлія Хаврель. 

В актовій залі Подільської райради тривають останні приготування. Студенти розкладають речі, солодощі, іграшки тощо. Все це – подарунки для дітей пільгових категорій. А саме дітей-сиріт та з інвалідністю, внутрішньо-переміщеним, багатодітним сім'ям та малечі, позбавленої батьківського піклування.

Світлана Ткаченко, приєдналась до акції 

- Я знаю, що кожного року проходять різні акції на Новий рік на Різдво і тому вирішила допомогти дітлахам зі своїми друзями. Ми всі студенти і дуже хотіли допомогти. Речі приносили мої знайомі, друзі від своїх братів, сестер, там є і нові речі. Всі працювали над цим, намагались допомогти.

Акція «Кожній дитині – по одежині» проводиться щороку. Цього разу речі збирали студенти різних вишів країни. 

Лідія Соловйова, працівник Служби у справах дітей Подільського району м.Полтави

- Вони скільки цих речей зібрали. І везуть, і несуть. Все саме найкраще, розумієте. Вони збиралися, навіть бігали по магазинам і купляли речі.

Після всіх приготувань  малечу запросили до актової зали. Вони, у свою чергу, віддячили небайдужим студентам колядками та щедрівками. 

Опікуни говорять: без таких акцій, подібним сім'ям було б не просто.

Наталя Лугова, завітала на свято 

- Звісно, потрібні такі акції і нам їх постійно влаштовують. Це дівчата допомогли, купили дітям солодке, речами допомагають.

До вподоби така ініціатива прийшлась і малечі. 

Микита Боцула, завітав на свято 

- Мені подобаються цукерки, тому що цукерки для нас найбільша радість. Особливо для моєї сестри. Ну мені ще сподобались зошити, блокноти.

Подібні акції у Подільському райвиконкомі проводитимуться і надалі. Всі охочі можуть долучитись.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію