Будиночок кохання, млин та карта України

Такі фігури з’явилися у Дендропарку. Традиція робити снігові скульптури продовжується. І доки на вулиці – морозна погода, полтавці прикрашають рукотворними скульптурами вхід до Дендропарку та змагаються за звання кращої.

Павло Бєлєй разом з компанією друзів сьогодні – у ролі будівельників. Вони створюють містечко. Вирізають вікна та двері. А ще працюють над будівництвом вітряка та газону. Планують створити млин. Вважають, що у кожному селищі має бути своя майстерня хлібу. 

Павло Бєлєй, учасник конкурсу 

- Скульптура наша – це відтворення будинку мельника, млинаря, мірошника. Це млин із хатиною, де жив комірник, по-різному їх називали. І все. Млиночок у нас такий, із подвір'ям.

Потім чоловіки фарбували свою скульптуру. 

Павло теж любить творити. Влітку – це замки з піску, а взимку – скульптури зі снігу. 

- Я хотів сову, але купа снігу підказав, що краще буде жаба.

Створювати снігові скульптури придумав директор Дендропарку. 

Михайло Шлафер, директор Полтавського Дендропарку 

- Ми вирішили, що цей сніг може слугувати матеріалом для активного відпочинку полтавців. Особливо на вихідні дні, ми запрошуємо полтавців приїжджати в Дендропарк з дітьми, з лижами, з санчатами. Зліпити снігову скульптуру, покататися на санчатах, відпочити та подихати свіжим повітрям.

А в центрі селища збудували карту України. Цілісну, з Кримом. Долучився до будівельних робіт і Денис Поліщук. 

Денис Поліщук, один із організаторів конкурсу

- Щось в нас вийшло, будемо і далі будувати, хлопцям подобається. Будуємо. Приєднуйтесь всі полтавці до нашого Дендропарку, розвиваємо разом і робимо краще наш Дендропарк.

Організатори вважають, що ініціативу можна та варто продовжувати. 

Оксана Деркач, одна із організаторів конкурсу

- Протягом зими тут можна ще організовуватись різними організаціями, просто сусідами, родинами і приїжджати. Для цього потрібна лопата, фарба. І для формування – рукавиці.

Після завершення будівництва учасники утворили ланцюг єдності навколо карти. Організатори конкурсу визначили кращий будиночок. Ним виявилась «Майстерня хліба». 

Павло Бєлєй, учасник конкурсу 

- Будемо долучатися, щоб поширювати та популяризувати цей захід у Дендропарку. Долучати сюди людей, погода чудова. Ми – за активний відпочинок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію