13 бійців з Полтави нагородили відзнаками Президента України за участь в АТО

Нагороджували героїв у Полтавському Художньому музеї імені Ярошенка. Його провели у рамках благодійного концерту «Різдвяні мелодії». Цьогоріч – у новому форматі. Родина Асадчевих та полтавські волонтери запросили бійців на концерт.

У залі Художнього музею імені Ярошенка – учасники ООС, волонтери, військові курсанти та полтавці. Дмитро Юденко – доброволець. Служив з початку війни у 2014 році до 2016-го року. Був бійцем добровольчого батальйону «Азов». Сьогодні він – серед нагороджених.

Дмитро Юденко, отримав відзнаку Президента України за участь в АТО

- З 2014-2016 служив у полку «Азов», пішов добровольцем. Відзнака тої роботи, над якою ми працюємо і зараз, тому що війна не закінчилася. Патріотичне виховання, військова підготовка потребує свого розвитку, і ми над цим працюєм. Кожен військовослужбовець, колишній військовослужбовець, які повернулися, вкладають частину своїх знань, своїх вмінь в це все.

На нагородження та концерт прийшла і мати Владислава Козченка. Полтавський герой загинув під час проведення антитерористичної операції. Його відзнаку передали пані Ользі.

Ольга Козченко, мама загиблого бійця Владислава Козченка

- Це гордість за сина. За те, що він віддав своє життя за нас, за Україну, за маленьких дітей, за старих. Він прослужив два роки і загинув в Авдіївці.

Організували новий формат Різдвяного концерту з відзнаками і шануванням українських бійців волонтери та військовий комісаріат.

Юрій Чепурний, в.о. військового комісара Полтавського об’єднаного військового комісаріату

- Військовий комісаріат теж до цієї події приєднався. Теж було у нас  клопотання від організації учасників АТО на те, щоб нагородити ряд військовозобов’язаних.

Після вручення нагород – концерт. Артисти виконали твори європейських класичних композиторів. Для присутніх виступила солістка і одна з організаторок свята Тетяна Асадчева.

Концерт тривав близько години.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію