Які продукти не можна їсти натщесерце

Які продукти не можна їсти натщесерце

Усі ми чули про те, як корисний сніданок і які продукти краще їсти з ранку. А швейцарські дієтологи розповіли, ЩО ні в якому разі не потрібно вживати вранці на порожній шлунок.

Навіть, якщо ви дуже любите гостру їжу з масою спецій, то її не потрібно їсти на порожній шлунок. Подібного роду страви викличуть пряме роздратування оболонки шлунка, спровокувавши кислотну реакцію і викликавши хворобливі спазми. Крім того спеції та приправи є подразниками за своєю природою, що може спровокувати нетравлення на весь день.

Багатьом здається, що ідеальним рецептом для початку дня є стакан фруктового соку, але це помилка. Усі продукти харчування і напої, що містять цукор, піддають підшлункову залозу додаткового тиску. А це не найкраще, що ми можемо їй дати відразу після пробудження. Крім того, прийнята на порожній шлунок фруктоза може перезавантажити печінку.

Те ж саме стосується і різного роду газованих напоїв. Ні в якому разі не вживайте їх на порожній шлунок, так як, змішавшись з кислотою всередині, вони провокують нудоту і газоутворення. Також дані напої вранці викликають шлункові спазми.

Нехай на різного роду рекламних картинках правильного сніданку ви бачили апельсини і грейпфрути, але вранці на порожній шлунок цитрусові фрукти їсти не потрібно. Вони сприяють виробництву кислоти в шлунку, а надмірна кількість клітковини і фруктози негативно впливає на процеси травлення.

Стрічка новин