На Полтавщині будують 20 сучасних сільських амбулаторій

На Полтавщині будують 20 сучасних сільських амбулаторій

У рамках програми Президента України  Петра Порошенка "Доступна медицина" в Полтавській області планують побудувати 27 амбулаторій. Типові проекти для них розробив Мінрегіон. Це заклади моно- та групової терапії. 

Наразі будівельні роботи проводять у 20 населених пунктах, повідомили в прес-службі Полтавської ОДА.

Лютеньки (Гадяцький район), Дмитрівка (Горішньоплавнівська міська рада), Світлогірське (Кобеляцький район), Шенгури (Кобеляцький район), Вирішальне (Лохвицький район), Новооржицьке (Оржицький район), Покровське (Решетилівський район), Шевченково (Решетилівський район), Засулля (Засульська ОТГ), Малоперещепинське (Малоперещепинська ОТГ), Петрівсько-Роминське (Петрівсько-Роминська ОТГ), Кривуші (Піщанська ОТГ), Скороходівське (Скороходівська ОТГ);

Михайлики (Шишацька ОТГ), Балясне (Диканський район), Березова Рудка (Пирятинський район), Велика Круча  (Пирятинський район), Божківське (Полтавський район), Великі Будища (Гадяцький район), Михайлівка (Михайлівська ОТГ).

У більшості амбулаторій вже монтують стіни, решта на різних етапах будівництва. До кінця місяця планують розпочати будівництво в 7 населених пунктах:

- Почаївка (Гребіньквський район);

- Петрівка (Чутівський район);

- Пироги (Глобинська ОТГ);

- Галущина Гребля (Драбинівська ОТГ);

- Оболонь (Оболонська ОТГ);

- Веселий Поділ (Семенівська ОТГ);

- Розсошенці (Щербанівська ОТГ).

Керівники на місцях переконані, що сучасні амбулаторії — це нові перспективи для їх сіл. А реформа допоможе докорінно змінити якість сільської медицини. Роботи в усіх населених пунктах тривають, навіть не зважаючи на погодні умови. За відсутності кризових погодних умов та вчасного фінансування, амбулаторії планують здати в експлуатацію вже влітку цього року.

Стрічка новин