На Полтавщині з’явиться новий спортивний комплекс

Створений проект реконструкції існуючого спортивного клубу у Решетилівці пройшов попередні експертизи та готується до реалізації.

У Полтавській ОДА проектанти обговорили із адміністрацією області план-реконструкцію спортивного об’єкту в Решетилівці. Оновлений спортивний комплекс відкриє широкі можливості для розвитку молоді. Унікальний проект зініціювали Полтавська обласна державна адміністрація та Полтавська обласна рада.

"На Полтавщині є багато спортивних об’єктів, що потребують реконструкцій, тому кожного разу, розглядаючи подібні пропозиції, ми звичайно їх підтримуємо. Переконаний, новий спортивний комплекс матиме великий попит. Полтавщина, по суті, спортивна область. Це неодноразово підтверджують наші спортсмени на різних турнірах. Тому наша головна задача створити максимально-комфортні умови для кожного", — сказав очільник Полтавської ОДА Валерій Головко.

Вже до кінця року планують реалізувати проект. На створення оновленого сучасного об’єкта на базі Решетилівського СК "Колос" з обласного бюджету вже виділено десять мільйонів гривень.  

"Це не перший подібного роду проект. В області приділяється максимальна увага створенню сучасних спортивних об’єктів. Їх реалізація сприяє популяризації спорту та здорового способу життя. Згідно з проекту передбачено реконструкцію існуючих об’єктів та створення нових надсучасних та мультифункціональних майданчиків", — зазначив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Проектанти сотворили попередній план реконструкції. Він пройшов усі необхідні експертизи. На сьогоднішній день ведеться підготовка до старту будівництва. Згідно з проекту, розглядали розміщення спортивних секцій, кабінетів, благоустрій довкола спортивного комплексу та створення нових спортивних об’єктів. 

"Сьогодні побачили план реконструкції спортивного комплексу "Колос" у Решетилівці. Разом з проектантами обговорювали останні нюанси і готуємось до будівництва. Незважаючи на тривалість підготовки, постійні обговорювання — все ж, результат цього вартий. Вже цього року зможемо побачити його на власні очі. Переконаний, комплекс збиратиме багато поціновувачів спорту", — розповів заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Реалізація проекту проходитиме у два етапи. Перший етап передбачає безпосередньо реконструкцію існуючих об`єктів, а другий — створення нових. Вже цього року стартує реалізація першого етапу. Відбудовуватимуть існуючий Решетилівський спортивний клуб "Колос".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію