Слідчого у справі Саєнко відсторонили від ведення справи

За словами начальника Головного управління нацполіції Полтавщини Андрія Замахіна, з сьогоднішнього дня слідчий Скрильник не веде справу

Разом з ним дісталось на горіхи і начальнику слідчого відділу Едуарду Єфименку. За фактом неякісного кримінального розслідування розпочато службове розслідування.

Нагадаємо, Наталія Саєнко 6 листопада на пішоходному переході здійснила наїзд на 15-річного велосипедиста Артема Левченка. 7 січня хлопець, не приходячи до тями, помер у лікарні. 

Андрій Замахін, начальник ГУ НП в Полтавській області

- Нами створена група слідчих, яка буде розслідувати дане кримінальне провадження. Чому не оголошувалась підозра, тому що не хватало експертиз, які необхідні нам оголосити про підозру. До нас ще не всі надійшли експертизи.

Владислав Грімов, начальника слідчого управління ГУ НП в Полтавській області 

- У нас на сьогоднішній день слідство вважає, що є така особа. Користуючись нагодою, хотів би звернутись до громадян, мешканців міста Полтави про те, що є інформація, що під час виникнення ДТП на пішоходному переході була жінка. Жінка або дівчина. У нас поки що немає повної інформації щодо ідентифікуючих її ознак. Однак, якщо вона така є, нехай звернеться до поліції, якщо має якусь інформацію стосовно цієї події.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію