Маленькій полтавці терміново потрібна допомога

На лікування та реабілітацію Карині Ждамаровій потрібно 20 000 гривень. За рік, щонайменше, необхідно пройти три таких курси. Мама дівчинки благає про допомогу. З родиною спілкувалася Марина Покшіна.

Внаслідок передчасних пологів Карині Ждамаровій 4 роки тому лікарі поставили діагноз ДЦП, спастична форма.

Тетяна Ждамарова, мама хворої дівчинки

- Це було в 1 рік і 1 місяць. Звичайно, є шанси вилікуватися, але для цього потрібно багато років і постійно кошти.

Мама дівчинки Тетяна Ждамарова говорить: для одужання потрібно  проходити курси реабілітації, масажі та гімнастики. Дівчинку постійно возять у санаторії, це також допомагає у боротьбі з недугом. 

Тетяна Ждамарова, мама хворої дівчинки

- За 4 роки лікування у Кариночки помітні маленькі зміни. У неї відкриваються долоньки, з'являється захват, але це, як говориться, маленький крок до перемоги.

Перший курс реабілітації дівчинка проходила у листопаді минулого року. Він дав позитивний результат - лікарям вдалося зняти тонус м'язів. Проте, головне у лікуванні - своєчасно проходити курси.

Тетяна Ждамарова, мама хворої дівчинки

- А в нас з'явився шанс, щоб поставити Каринку на ноги. Це міжнародна клініка лікування у Трускавці ім. Козявкіна, але курс лікування коштує 12 940 гривень. Та це не всі витрати. Ще є витрати, пов'язані з проживанням, оскільки це чуже місто.

Наступний курс почнеться 4 березня цього року. Щоб Карина на нього потрапила, родині потрібна допомога небайдужих людей. Для сім'ї, в якій працює тільки батько, самостійно знайти таку суму неможливо. Кошти потрібно зібрати до 1 березня. Зараз ви бачите на екрані реквізити для допомоги. Карта ПриватБанку на ім'я мами Тетяни Ждамарової 5168 7573 5710 3607. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію