Лісівники Полтавщини готуються до весняної висадки насіння дерев

Лісівники Полтавщини готуються до весняної висадки насіння дерев

У Лубенському лісгоспі підрахували кількість заготовленого насіння.

У державному підприємстві "Лубенське лісове господарство" заготували понад 3,5 тонн доброякісного насіння. Його висіватимуть навесні в лісовому розсаднику. Про це повідомили в Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Асортимент порід лісових насаджень у Лубенському лісгоспі становить 12 найменувань. Тамтешні працівники вважають, що заготівля якісного насіння – це основа здорового лісу в майбутньому. Тому й надають увагу заготівлі насіння лісоутворюючих порід.

Восени найбільше заготовили насіння дубів - 1800 кг плодів дуба звичайного і 600 кг плодів дуба червоного. Також назбирали 67 кг насіння берези повислої та 30 кг насіння ясеня звичайного. Допомагають лісівникам заготовляти насіннєвий матеріал учні Худоліївського шкільного лісництва.

"Вони примножують багатство рідного краю. У безпосередньому процесі спілкування з природою здійснюється здобуття практичного досвіду та виховується відповідальність за збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь", - розповів головний лісничий Лубенського лісгоспу Юрій Крекотень.

Нагадаємо, у Диканському районі лісівники підгодовують звірів силосом.

Стрічка новин