В Октябрському суді Полтави – засідання у справі смертельної ДТП 6 листопада

Запобіжною мірою обвинувачення встановило цілодобовий домашній арешт без електронних пристроїв. Сторона підозрюваної просить зменшити міру запобіжного заходу.

У залі судового засідання ніде і яблуку впасти. Тут зібрались активісти та всі небайдужі. 

Анастасія Лaпухіна, активістка 

- Ми хочемо, щоб її посадили під варту, щоб не було жодного домашнього арешту, щоб вона обов'язково сіла і понесла за це покарання.

Далі у залі з'являється слідчий, прокурор та підозрювана з адвокатом. Коментувати ситуацію, що склалася, Наталія Саєнко відмовляється. Куди подівся відеореєстратор з її транспортного засобу, коментує її адвокат Олег Губа. 

Олег Губа, адвокат Наталії Саєнко

- Інформація не зникла. Вона не видалялася. Наразі триває експертиза відеореєстратора. Файли були пошкоджені, якщо вдасться їх відновити.

Обвинувачення вимагає цілодобового домашнього арешту без електронного браслету. 

Віталій Скрильник, слідчий 

- Вважаю за доцільне застосування заходу у вигляді домашнього арешту підозрюваній Саєнко Наталії Олександрівні.

У свою чергу адвокат підозрюваної просить суд пом'якшити запобіжний захід. Аргументуючи це тим, що у Наталі Саєнко хвора мама, неповнолітня 15-річна дитина та вона роботодавець більш ніж 40 осіб. 

Олег Губа, адвокат Наталії Саєнко

- Ми прохаємо часткового задовольнити клопотання сторони обвинувачення і обрати менш тяжкий запобіжний захід, щодо підозрювальної Наталії. Як то домашій арешт у нічний час доби або ж особисте зобов'язання.

Під час судового засідання також з'ясовується, що це не перше дорожнє правопорушення Наталії Саєнко. На її рахунку – перевищення швидкості, керування авто у нетверезому стані та ДТП в якому неповнолітня дівчинка отримала струс мозку. Тоді Наталю Саєнко суд виправдав. 

Наталія Саєнко, обвинувачувана 

- Я їхала не швидко і різко загальмувала. Машина була брудна. Дитина, це було чітко видно, навіть не доторкнувся до автівки. Вона впала, встала і почала тікати. Її наздогнали, відправили у швидку. Наступного дня, коли я її відвідала, у дитини був струс.

Вислухавши всі сторони, суддя оголосила вирок на користь сторони обвунувачення. 

Алла Троцька, суддя 

- Суддя ухвалив клопотання слідчого Скрильника при застосуванні запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно Саєнко Наталії Олександрівни задовольнити. Застосувати до підозрюваної Саєнко Наталії 1984 року народження запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Наталію Саєнко та її адвоката такий вирок не задовольнив. На їхню думку, правил дорожнього руху не дотримався загиблий Артем Левченко. 

Олег Губа, адвокат Наталії Саєнко 

- На нашу думку є очевидними порушення правил дорожнього руху велосипедиста. Я не дарма наполягав на оприлюдненні показів свідків. Натомість, у сторони обвинувачування інша думка.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію