Полтавці пікетували прокуратуру

Вони хочуть справедливого розслідування справи Артема Левченка. Зібралися біля установи та вимагали головного прокурора. Чим закінчився візит, розповість Анна Ружін.

Після похорону хлопця о 13 годині активісти збираються біля стін прокуратури. До них підходить полтавка Наталя Рагозіна. Вона особисто знає родину. Жінка принесла 15 питань від матері хлопчика. 

- Коли назбирається більше людей, то через якийсь час ми обговоримо це, і все ж ми будемо вимагати, щоб хтось до нас вийшов і поспілкувався, на ці питання нам відповів.

Люди вимагають прокурора та відповіді на свої питання. До них виходить представник поліції.

Віталій Ємець, заступник начальника Полтавського відділу поліції 

- Громадянці Саєнко слідчим Полтавського відділу поліції сьогодні було оголошено про підозру. За скоєння злочину, передбаченого статтею 286, частиною 2. Це порушення правил безпеки дорожнього руху, що потягли тяжкі наслідки, а саме – смерть потерпілого. Проведено ряд слідчих дій, проведено допит, після чого, от зараз, на даний час, слідчий звертається з клопотанням до Октябрського місцевого суду про обрання міри запобіжного заходу.

Потім активісти пішли до приймальні. Там вимагали прокурора. До мітингувальників вийшов керівник Полтавської місцевої прокуратури Євген Асташкін.

Активістів цікавило питання, чи понесуть винні відповідальність за знищення доказів з відеореєстратора. 

- Я вас запитую. Всі запитують. Внесено.

- Кримінальна справа порушена, чи ні? 

- Зареєстровано. 

- Який номер цієї справи? Номер провадження?

- Номер перший за цей рік. 

- Відносно Саєнко, який вкрав реєстратор?

- Відносно особи, що забрав. І працівників поліції, що бездіяли. 

- А ви можете витяг надати?

Діалог не виходив. Відповідей на питання не було.

Активісти зайшли у приміщення. Вимагали головного прокурора. Їх прохання не задовольнили. Конкретних відповідей на питання не почули. 

- Часу ми не можемо гаяти. Дуже добре, що люди відгукнулися. І всі прийшли. І вчора, і сьогодні. Але, я вважаю, чого ми чекаємо? Доки ця людина покине країну? Доки вона втече і уникне відповідальності?

Активісти вирушили до Октябрського суду. Там мають обрати запобіжний захід для винуватиці ДТП.

Стрічка новин