Артема Левченка провели в останню путь

Прощалися з дитиною у Свято-Успенському соборі. 7 січня 15-річний підліток помер у лікарні. Останні 2 місяці він був у комі і жодного разу не прийшов до тями. Як прощалися з Артемом та що говорять полтавці про ДТП – далі у сюжеті Марини Покшіної.

Біля Свято-Успенського кафедрального собору збираються однокласники, вчителі Артема Левченка, його друзі, рідні та знайомі. Чимало тут людей, які не знайомі з родиною. Проте, прийшли попрощатися з хлопчиком. Серед друзів і Марія Яценко. Жінка не стримує сліз. Говорить: вірить у те, що винних покарають. Переконана: наразі слідство стоїть на місці.

Марія Яценко, знайома родини Левченків

- Це було великим шоком, те, що Артема збили. І те, як іде слідство, тому що сім'я Наталії добра і вони обидва лікарі та завжди рятували життя і допомагали людям. І те, що з ним відбулося – це дуже несправедливо. І після того, як Артем не зміг «викарабкатися», єдине, на що ми можемо сподіватися, на те, що буде справедливість.

Починають відспівувати Артема об 11-й годині. 

Люди ще йдуть до собору. Несуть квіти, вінки та іграшки. Пані Лариса багато років працює з батьками хлопчика. Ділиться: відчуває лише розпач. Сподівається, що батьки знайдуть сили пережити горе.

Лариса, колега батьків

- Це велике горе для сім'ї і для всього міста. Співчуваємо, з цим горем не можна змиритися.

Прийшла провести в останню путь підлітка і полтавка Тетяна. Говорить: разом зі своєю родиною до останнього сподівалися, що Артем одужає. 

Тетяна, полтавка

- Важко говорити. Коли ти знаєш цю сім'ю, знаєш батьків і знаєш бабусю і цього ангелочка. Тому, що залишається сказати? Дай Бог, дай Бог, щоб ніде і ні в кого таке не повторювалося. А найголовніше, що ще хочу, щоб ті, хто винний у цій ситуації, був покараний.

Нагадаємо, аварія сталася 6 листопада вдень по вулиці Соборності. Поряд з Малою академією мистецтв. Велосипед і Артем розлетілися в різні боки. Два місяці коми, операція в Києві – результатів не дали. Хлопець помер 7 січня на Різдво у Полтавській лікарні. Поховають Артема на центральній алеї міського кладовища. Нині люди вирушили туди. Попрощатися з підлітком прийшло більше 1000 полтавців.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію