Сьогодні пройшов спільний рейд міської інспекції з благоустрою, санепідемстанції та представників міліції

Зумовлений він стихійною торгівлею баштанними. Виявилося, що дозволу на торгівлю кавунами та динями не мала жодна з перевірених «точок», як, власне, і обов'язкових для цієї справи медичних довідок.

Фактично на кожній вулиці міста розташувалися торговці баштанними культурами. При цьому жвавий бізнес відбувається без відповідного дозволу міської влади. Аби очистити Полтаву від несанкціонованої торгівлі, міська інспекція з благоустрою разом з міліцією та санепідемстанцією провели спільний рейд, під час якого виявили чимало порушень. Першою «точкою» на шляху перевірки був майданчик за адресою: провулок Ломаний, 38, а.

На питання, хто господар кавунів, продавець сказала, що імені його не знає. Не було у неї і дозволу на проведеня торгівлі, виникли питання і до медичної книги: медичне обстеження жінка проходила давно.

На зупинці «Оптика» також пропонують баштанні культури. Продавець запевнила, що дозвіл торгувати приватний підприємець Ахмєдов ніби-то має, але надати цей папір не змогла, як, власне, і медичну довідку. Мала при собі лише документ на товар, виданий фахівцями Херсону.

Наступне місце перевірки – Артема, 7. Тут пішли далі: паралельно з кавунами реалізовували помідори. Газон реалізатори витоптали, нині всипаний він соломою. З документами – та ж ситуація, що і на попередніх «точках» продажу.

Стихійна торгівля баштанними відбувається кожного року, але вирішити проблему її незаконності остаточно чомусь не підсилу.

На порушників інспектуючі органи склали протоколи. З початку літа документів про порушення складено чимало, але вони спокійно лежать у судах та чекають рішень, а сезон, між іншим, добігає кінця.

Стрічка новин