«Червоні черевички на Різдво»

Таку назву отримала вистава. Зіграли її полтавські актори. Дійство відбувалося у Будинку культури залізничників. Співали колядки, танцювали та отримували подарунки. Що чекало на малечу та кого запросили на свято, дізнавалася Марина Покшіна.

У будинку культури залізничників зібралися гості. Для них представники християнської церкви «Слово життя» підготували захід. А саме – виставу для полтавської малечі. Присвятили її Різдву.

Такою колядкою актори починають виставу. «Червоні чобітки» у виконанні полтавських артистів глядачі у цьому році побачили вперше. Найменша учасниця дійства – Марія Ангелова. Дівчинка ділиться: не дивлячись на велику кількість виступів, вона дуже хвилюється. Говорить: головна роль – дуже відповідальна справа, але грати її дуже сподобалося.

Марія Ангелова, акторка вистави

- Мені сподобалася вистава тим, що у нас там є швець, який шиє червоні чобітки. І ще у нас там є янголи, які танцюють. Ми будемо танцювати танець янголів і в нас є багато ролей.

Дітям показали історію швеця. Він змалечку не любив Різдва. Бо не вірив у диво. Та герой зміг пізнати радість справжньої дружби. Чоботар отримав подарунок від Бога. 

Володимир Коршун, пастор християнської церкви «Слово життя» м. Полтава

- Кожна дитина, яка прийде, вона не тільки отримає багато позитивних емоцій, а й отримає солодкий подарунок. Ми організували великий фуршет: чай, кава, цукерки. І буде багато спілкування, радості та ігор. Ми хочемо просто дарувати радість дітям у нашому місті. 

Серед запрошених гостей: діти учасників АТО, сироти, із числа внутрішньо-переміщених осіб. Окрім перегляду вистави, малеча отримала подарунки. А також для них був організований солодкий стіл.

Наталія Охріменко, співорганізатор заходу

- Різдво є найтеплішим сімейним заходом. І, звичайно, на Різдво хочеться якомога більше дарувати радості дітям, створювати такі атмосферні заходи, на які б могла прийти вся родина і трішечки відпочити.

Уже наступного дня актори поїдуть містами та селищами Полтавщини. Вони покажуть виставу дітям віком від 3 до 14 років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію