Чому помело потрібно включити в раціон взимку

В Україні помело – екзотичний продукт, який відносно недавно з’явився у наших магазинах. Відтак, не всі звикли до його смаку.

Попри це дієтологи зазначають, що помело слід включити у свій зимовий раціон.

Декілька фактів про помело:

1) Це найбільший з цитрусових фрукт, солодший і менш кислий, ніж грейпфрут.

2) Його м'якуш більш сухий, ніж в інших цитрусових.

3) Обсяг помело може бути до 25 сантиметрів у діаметрі, а вага – до двох кілограмів. Товщина шкіри може сягати до 5 сантиметрів.

4) У Китаї є звичай дарувати помело напередодні Нового року на щастя.

Дієтологи радять обирати помел за вагою: чим воно важче, тим стигліше. Після покупки варто залишити фрукт при кімнатній температурі, щоб помело стало солодшим. Воно на 88% складається з води. 100 грамів фрукту має 38 калорій, тому це добра альтернатива солодощам. Це багате джерело харчової клітковини, яка ефективно прискорює процеси травлення. Досить з'їсти всього пару шматочків плода, щоб з'явилося відчуття ситості.

Вживають помело сирим і свіжим, його можна додавати до фруктових та овочевих салатів. Помело містить вітаміни: вітамін С, вітаміни B1, B2, бета-каротин, кальцій. А також він є добрим джерелом біофлавоноїдів - антиоксидантів. Рекомендують вживати помело людям при атеросклерозі, з ослабленим імунітетом і проблемами шкіри. Або ж можна вживати як профілактику грипу та ГРВІ. Помело містить масла, які є природними фітонцидами.

Проте варто обмежити себе у вживанні цього екзотичного фрукта, його можна не більше 100 грамів щодня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію