8 січня в Україні почалась реєстрація на пробне ЗНО

Всі його учасники зможуть ознайомитися з процедурою проведення ЗНО, виконати пробний тест та отримати результат тестування. Така послуга є платною. Скільки вона коштує, коли проходитиме та як зареєструватись, знає Юлія Хаврель.

Валерія Миронько навчається в 11-му класі. Вона – майбутня абітурієнтка.  Дівчина мріє стати перекладачем. Для цього вона щодня готується до зовнішнього незалежного оцінювання. 

Валерія Миронько, одинадцятикласниця 

- Взагалі я ще не вирішила куди буду поступати. Але гадаю, що це буде філологія, скоріш за всього іноземна мова - англійська. З репетиторами я займаюсь з кожного предмету по дві, три години на тиждень і самостійно ще вдома готуюсь кожного вечора.

Аби перевірити рівень своєї підготовки, дівчина зареєструвалась на пробне ЗНО. 

Валерія Миронько, одинадцятикласниця 

- Українська мова, я вважаю, це обов'язково треба сходити на пробне. А англійська мова, я хочу послухати аудіювання.

8 січня в Україні розпочалась реєстрація на пробне ЗНО. Триватиме вона по 31 січня включно. Вартість одного пробного тестування у Полтаві та області складатиме 132 гривні. 

Для цього кожен бажаючий самостійно має зайти на сайт Харківського регіонального центра оцінювання освіти та заповнити ось такий бланк. 

Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО у Полтавській області

- Єдине, на що хочу звернути Вашу увагу, це те, що на пробному тестуванні працюватимуть пункти у 9 визначених округах: Полтава, Кремечук, Лубни, Миргород, Гадяч, Горішні Плавні, Кобеляки, Карлівка і Пирятин, а ось безпосередньо на тестування з іноземної мови будуть визначені тільки три округи. Це Полтава, Кременчук і Лубни. 

Пробне ЗНО з української мови і літератури пройде 16 березня. З інших предметів – 23 березня. Валерія Миронько впевнена, часу підготуватись їй вистачить. 

Валерія Миронько, одинадцятикласниця 

- Мені потрібно всі етапи англійської мови скласти добре. А аудіювання є найскладнішим етапом. Тому що не завжди обладнання підходяще, погано читають зазвичай. Тому потрібно сходити на пробне і спробувати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію