Полтава долучилась до Всеукраїнської акції «Різдво з поліцейськими»

Попри мінусову температуру, бажаючих приміряти спорядження поліцейських та поговорити у гучномовець вистачало. На згадку маленьким полтавцям – фото з поліцейським. Цього разу окрему локацію підготували і для дорослих.

Святослав із мамою вперше зустрічають Різдво з поліцейськими.

Святослав, прийшов на акцію «Різдво з поліцейськими»

- Я люблю поліцейських, і мені дуже було цікаво, що тут робитимуть.

Акція «Різдво з поліцейськими» – друга за ліком. 7-го січня її майже одночасно провели у 30-ти містах України – там, де є патрульна поліція.

Марина Зінюха, інспектор зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській області

- Ми катаємо діток на машині, показуємо патрульний автомобіль. Також проводимо вікторину з правил дорожнього руху, взагалі з безпеки поведінки. Для тих, хто гарно відповідав на питання, у нас є приємні сюрпризи.

Основна мета, кажуть поліцейські, – привернути увагу дітей до важливості правил безпечної поведінки. І ознайомити з роботою патрульної поліції.

Цього разу окрему локацію влаштували для дорослих. «Випробуй у безпеці». Всі бажаючі могли одягти окуляри, що імітують стан алкогольного сп'яніння.

Руслан Возниця, інспектор роти №1 управління патрульної поліції в Полтавській області

- Це той самий момент, коли ми даємо змогу водіям, дорослим випробувати, як стан алкогольного сп'яніння впливає на керування автомобілем. І вкотре нагадуємо, що алкоголь і керування автомобілем – це несумісні речі.

Серед бажаючих випробувати себе – і мама Святослава. Кілька вправ без окулярів, кроки по прямій лінії, потім – обходячи перешкоди. У окулярах зробити те саме – важче. З боку – смішно. Насправді – лячно.

Світлана, мама Святослава

- Таке враження, що голова – окремо, ноги – окремо, і контролювати їх ти не можеш. Насправді дуже неприємні відчуття, і я розумію, що в такому стані неможливо абсолютно керувати транспортним засобом.

Тим часом, у малечі, яка завітала на Театральну площу, з'явились фото із поліцейськими. Святослав – не виключення. Говорить: професія патрульного – важлива.

Святослав, прийшов на акцію «Різдво з поліцейськими»

- Вони ловлять поганців, які крадуть речі. Які когось вбивають, таке.

Стрічка новин