Артема більше немає

На Різдво зупинилось серце Артема Левченка. 6 листопада його на велосипеді в центрі міста збив автомобіль. Два місяці підліток боровся за своє життя. 7 січня батьки повідомили про смерть Артема. Небайдужі полтавці зібрались на місці ДТП, аби вшанувати пам'ять підлітка.

Близько 11-ї години на місці тепер вже смертельного ДТП збираються полтавці. Вони запалюють свічки та кладуть квіти з іграшками. Нікіта Заливадний – однокласник Артема Левченка. Про смерть друга дізнався від мами. 

Нікіта Заливадний, однокласник Артема Левченка

- Я йому протягом цих двох місяців телефонував, говорив слова підтримки, розповідав про все, що відбувається. І вона говорить, що можеш Артему більше не телефонувати. Я говорю: «Чому?» Вона: «Його більше немає». Я просто не можу повірити. Я заходив, переглядав наші переписки, дивився на його фото. Я просто не можу повірити, що його немає.

Вшанувати пам'ять Артема та підтримати його сім’ю прийшли знайомі, колеги та близькі. 

Наталія Рагозіна, полтавка 

- Не кожен зможе прийти на кладовище на похорони Артема. Проте, ми хочемо сказати батькам: «Тримайтеся, ми з вами».

Окрім знайомих, на місце аварії приходять полтавці, котрі не знали родину. 

Тетяна Сікорська, полтавка

- Я не знаю особисто Артема, але… Але я ховала свою дитину… Тому я знаю як це… І я вважаю, що не повинні водії так безвідповідально ставитись до правил дорожнього руху. І не повинні наші діти гинути на дорогах.

Колеги по роботі мами Артема підтримують зв'язок з рідними. Батьки й досі в шоковому стані. Полтавці, з якими ми спілкувались, повторюють одне – головне, аби винні понесли покарання. 

Валентина Удоденко, полтавка

- Вчора спілкувалась з бабусею. Адже Наталія в дуже тяжкому стані, Олег – тим паче. Нам самим дуже тяжко. Я прошу всіх і призиваю всіх. Будь ласка, давайте підтримаємо сім’ю Левченків. Давайте будемо протестувати, давайте будемо організовуватись, для того, щоб справедливість відновилась. Адже дитина померла - ангел. 

В поліції нам повідомили: в зв’язку зі смертю підлітка, розслідування події проходить за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України: «Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого». Наразі слідчі опитують свідків та проводять ряд експертиз. Зокрема, досліджують відеореєстратор, який зник з місця ДТП. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікацій ГУ НП в Полтавській обл. 

- Наразі цей відеореєстратор направлений на експертне дослідження. Для того, щоб фахівці сказали: чи було там втручання. Оскільки на самому відеореєстраторі немає відео зображення. Мотивуючи тим, що начеб-то була заповнена карта і фіксація там вже тривалий час не здійснювалась. Наскільки це відповідає дійсності, мають встановити фахівці. Зараз триває активна фаза слідства. Ми би хотіли, аби не було ні тиску на слідство, ні відволікання слідства від своєї роботи. 

Прощання з Артемом Левченком відбудеться 9 січня в Свято-Успенському соборі об 11-й годині. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію