Як користуватися смартфоном на морозі, щоб не нашкодити ні собі, ні гаджету

Зима – це не тільки пора року, коли потрібно добряче закутуватися, щоб не захворіти. У цей період необхідно вкрай обережно користуватися своїми гаджетами, щоб не вивести їх з ладу. 

Якщо ви почали зауважувати, що ваші гаджети швидше розряджаються на морозі – не потрібно відразу ж бігти до майстерні, щоб усунути несправність. Її просто немає. На жаль, це одна з властивостей більшості акумуляторів, від яких і працюють ваші смартфони, Bluetooth-навушники, фітнес-браслети та павербенки.

Що ж робити, щоб ваші пристрої не піддавалися суворому впливу морозів?

Захищаємо гаджети. Передовсім, намагайтеся носити усю свою техніку у внутрішніх кишенях, щоб вона не "мерзнула". Що ж стосується безпровідних навушників – банально спробуйте не виходити в них у люті морози, щоб не потрібно було їх дозаряджати протягом дня або просто одягайте поверху капюшон. Пам'ятайте, що мінімізація контактів вашого смартфона з морозом лише позитивно вплине на експлуатацію.

Температурний режим. Більшість користувачів абсолютно відмовляються читати інструкцію з експлуатації, а дарма. Саме у цих брошурках можна знайти не лише пункти, які допоможуть "Увімкнути смартфон", а й дізнатися корисну інформацію, яка стосується комфортного температурного режиму конкретно для вашого пристрою.Цей пункт особливо актуальний не лише взимку, а й під час ваших відпусток. Вам же не хочеться, щоб смартфон буквально поплавило на сонці?

До прикладу, компанія Apple чесно попереджає, що її смартфони не вельми товаришують з мінусовими температурами. Це означає, що потрібно бути готовими до того, що деякі гаджети просто не будуть реагувати на вашу увагу в холодну пору року. Лайфхак: віддайте перевагу більш товстим чохлам без металевих вставок. Це дозволить пристрою не "мерзнути".

Бережіть свої руки. Залежність від смартфона може негативно вплинути не лише на ваш пристрій, а й на ваше здоров'я. Якщо ви годинами залипаєте в соціалках, і вас не бентежать морози – придбайте рукавиці для сенсорних екранів. Не забувайте, що холодні руки можуть потім стати причиною застудних захворювань. 

Механічні пошкодження. Взимку більшість із нас падає неодноразово, а це означає, що жертвою одного з таких "приземлень" може стати й ваш смартфон. Щоб цього не сталося рекомендуємо використовувати чохли. Вони не лише захищають ваш пристрій від холоду, а й від механічних пошкоджень. Якщо обрати варіант з високими бортами – ви зможете захистити ще й дисплей свого апарата.

Якщо ж ви вирішили вибратися на лижі – рекомендуємо залишити смартфон вдома, адже є ймовірність, що він розіб'ється при одному з падінь, або ж просто загубиться у кучугурах снігу. Для зв'язку краще взяти з собою звичайну кнопкову дзвонилку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію