На Полтавщині жінки "перевтілювали" старі речі в нові

Жінки опановували прийоми декорування одягу.

Днями в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Крюківського району ДСЗН та ПАТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області провели засідання клубу "Азбука моди" на тему: "Нове життя старих речей".

Про це повідомляють на сторінці Департаменту соціального захисту в соцмережі.

Керівник клубу Ірина Жучкова вважає, що переробляти старі речі – це не ознака бідності або поганого тону, а особливий вид мистецтва. Замість того, щоб річ просто займала місце в шафі або в комоді, з неї можна зробити щось дійсно корисне.

Жінки опановували прийоми декорування одягу. Один із них – вишивка, під час якої майстрині чудово поєднували різні матеріали – бісер, намистини, стрази, тасьму та кольорові нитки, надаючи одягу оригінальності і святковості. Дуже уважно та старанно жінки працювали з бісером. Хто виплітав смужку, хто – прикрашав плаття квіточкою, або розшивав кофтину, яка давно вийшла з моди.

"Дійсно, займаючись таким видом рукоділля, члени клубу не тільки приємно провели час, а й створили оригінальні вироби для себе чи своїх близьких", – йдеться у повідмоленні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію