Поліція Полтавщини готується до роботи в Різдвяну ніч

Поліція Полтавщини готується до роботи в Різдвяну ніч

Заради того, щоб Різдво пройшло без надзвичайних подій та правопорушень, на охорону громадського порядку в області будуть задіяні більше 700 правоохоронців. 

6-го та 7-го січня у понад 300 культових спорудах Полтавщини відбудуться богослужіння, в яких планують взяти участь майже більше 50 тисяч громадян. За храмами та церквами будуть закріплені наряди поліції.

Порядок у Полтаві охоронятимуть посилені наряди працівників відділу та відділень поліції Шевченківського, Київського та Подільського районів, а також патрульні поліцейські. Богослужіння відбудуться у 19-ти культових спорудах. Більше ста працівників поліції охоронятимуть спокій громадян.

Закликаємо учасників заходів бути толерантними та взаємоввічливими, не створювати конфліктні ситуації, поводитися цивілізовано, поважати права інших людей, не порушувати громадський порядок.

"У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення, або жертвою злочину, негайно звертайтеся до поліцейських, або за номером «102». Так само необхідно діяти, якщо ви виявили небезпечний або підозрілий предмет. Бажаємо вам щасливого та спокійного Різдва!", - наголошують правоохоронці.

Стрічка новин