4 та 5-го січня на Полтавщині очікують ожеледицю

А в сусідніх областях оголосили штормове попередження. Як працюватимуть дорожні служби у ці дні, дізнавалася Лідія Ритченко.

У разі погіршення погодних умов на Полтавщині, Служба автомобільних доріг у Полтавській області готова спрацювати.

Юлія Іващенко, прес-секретар Служби автомобільних доріг Полтавщини 

- Напередодні різдвяних свят підрядники працюватимуть цілодобово. Тобто техніка знаходиться в чергуванні, люди знаходяться в чергуванні в разі якихось непередбачуваних ситуацій. Тобто, якоїсь негоди, хуртовини, ожеледиці, ми відразу готові виїхати на дорогу.

В першу чергу оброблятимуть проблемні місця на дорогах. Там, де може виникнути аварійна ситуація. Це спуски, підйоми, повороти. Для цього служба автомобільних доріг Полтавщини заготовила майже 3 тисячі тонн солі та понад 10 тисяч тонн піщано-соляної суміші. На дороги готові виїхати близько 130-ти одиниць техніки.

4-го та 5-го січня, за прогнозом Полтавського обласного центру з гідрометеорології, по області та місту очікують ожеледицю. А у шести областях України – сильні снігопади та посилення вітру місцями до 15-20 м/с. Зокрема, у Харківській та Дніпропетровській, з якими межує Полтавська область. Там можливе перекриття доріг. Полтавщина готова прийняти потік автотранспорту, каже Юлія Іващенко.

Юлія Іващенко, прес-секретар Служби автомобільних доріг Полтавщини 

- У нас на сайті, на сторінці у фейсбуці є перелік місць відстою, де наприклад, великовантажні транспортні засоби  можуть залишитися. Вони можуть переночувати, перечекати негоду.

Під час негоди снігоприбиральна техніка у Полтаві працюватиме у посиленому режимі, обіцяють комунальники.

Сергій Зубань, начальник Полтавського міського відділу оперативного реагування служби «15-80» 

- Основні роботи, які ми зараз виконуємо – це зараз по маршруту руху транспорту. При необхідності будемо посипати дороги та виконуємо роботи по розчистці тротуарів. Також задіяні 250 двірників КП «ЖЕО №2». Двірники підрядної організації та декоративних культур, які працюють у парках та скверах.

Чи впорається із негодою техніка і здійсняються обіцянки комунальників – стежте за новинами.

Стрічка новин