Обіцяють, анонсують, але не виконують

Мова – про збивання бурульок з дахів будинків. На сайті міської ради пишуть одні адреси, але за ними рятувальників не знайти. Зате є бурульки та снігові брили. Деталі з'ясовувала Анна Ружін.

Такий вигляд мають дахи будинків. Внаслідок температурних перепадів бурульок на них стає все більше. Іноді вони сягають метрової довжини. Бурульки та снігова маса – загроза для життя пішоходів. 

На сайті Полтавської міської ради пишуть: комунальні служби міста продовжують проводити роботи по зняттю бурульок та снігових нагромаджень. Сьогодні, 3 січня, працюватимуть три вишки за адресами:

вулиця Небесної Сотні, 11/21;

вулиця Маршала Бірюзова, 50/1;

вулиця Івана Мазепи, 26.

Таке ж повідомлення з'явилося і 4 січня. Адреси дещо дублюються, але додалися і нові. 

Сьогодні комунальники планують працювати на вулицях Небесної Сотні, Івана Мазепи, Котляревського та Соборності. 

В ЖЕО№ 2 говорять, що в тариф не закладено зняття бурульок з дахів будинку. Тому міська рада по-своєму підійшла до вирішення проблеми. Уклали договір на виконання робіт з ліквідації бурульок. Тепер цим займається аварійно-рятувальний загін. Скільки заплатять – невідомо. Все залежить від кількості роботи та техніки. 

Іван Сватенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів 

- Балансоутримувачі повинні утримувати у належному стані ті приміщення, які знаходяться в них на балансі. Якщо це магазин на першому поверсі, а сам будинок знаходиться на балансі ЖЕО, то будуть рятувальники на підставі цих договорів збивати ці бурульки.

Люди ж скаржаться, що ходити під будинками небезпечно.

Це вулиця Небесної Сотні, 11/21. 

Анна Ружін, кореспондент 

- Цю адресу двічі виставляли на сайті міської ради. Тут мають працювати рятувальники та збивати бурулі. Але, як бачимо, ні фахівців, ні спец.техніки немає. Зате бурулі і досі висять на даху.

А це вулиця Маршала Бірюзова, 50/1. Вчора вона була в плані на сайті міської ради. Сьогодні вже немає. Але снігові брили на даху та бурульки – на місці. 

Наша знімальна група і надалі слідкуватиме за відповідністю графіка збивання бурульок.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію