Креативна боротьба зі снігом

У Полтавському Дендропарку замість кучугур тепер – снігові фігури. Кожна з них різна. Однією тематикою вони ніяк не пов'язані. Лише масштабом та яскравістю. Бачила снігові скульптури Юлія Хаврель.

Юлія Хаврель, журналіст 

- Символ 2019 року - жовта свиня, козак та Чорномор. Такі снігові скульптури відучора з'явились у Полтавському дендропарку.

Ідея створити алею снігових фігур виникла у директора Дендропарку Михайла Шлафера. Допомагали йому в цьому ініціативні друзі. 

Михайло Шлафер, директор Полтавського Дендропарку 

- Коли ми два-три рази прибирали парк, нагребли кучугури. То нам здалося, що не дуже правильно кидати сніг з права на ліво, з ліва на право. Тим більше, що не дуже цікаво ці кучугури викидувати у бік дороги. Тому ми вирішили використати сніг на користь і замість важкої праці задоволення.

2 години. Стільки приблизно витратили на створення однієї скульптури. Розмальовували їх звичайними фарбами у балончиках. 

Михайло Шлафер, директор Полтавського Дендропарку 

- Мені не дуже подобається з фарбами. Снігові більш ефектні, але діти полюбляють щоб був колір. Вони приїжджають сюди і їх не відженеш від скульптур, їм дуже подобається. Фарба тримається. Я думаю, що до весни воно простоїть.

Для створення таких фігур необхідна лопата, перчатки, термос з чаєм та трішечки фантазії. 

Зробити свій внесок у виставку снігових скульптур у Дендропарку може кожен бажаючий. Снігу тут вистачить на всіх. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію