Юні полтавці навчатимуться в новій лабораторії

 У Полтавському коледжі нафти і газу компанія ДТЕК Нафтогаз обладнала сучасну лабораторію спеціалізованих інформаційних систем та технологій. На її відкритті побувала і наша знімальна група.

У Полтавському коледжі нафти і газу урочисто відкрили нову сучасну лабораторію спеціалізованих інформаційних систем та технологій. Такий подарунок навчальному закладу зробила провідна нафтогазова компанія ДТЕК Нафтогаз, яка вже багато років співпрацює з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка. 

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Тепер студенти коледжу нафти і газу матимуть можливість опановувати нові сучасні інформаційні технології, які будуть сприяти підвищенню якості їх підготовки. Адже випускники коледжу нафти і газу після завершення навчання, отримавши дипломи молодшого спеціаліста, продовжують навчання вже за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, а згодом - і магістр у нашому навчальному закладі.

Нова лабораторія обладнана сучасною комп’ютерною технікою, мультимедійним комплексом та забезпечена новітніми програмними продуктами. Саме це, за словами директора Полтавського коледжу нафти і газу Любов Шумської, сприятиме формуванню професійної компетентності майбутніх спеціалістів. 

Любов Шумська, директор Полтавського коледжу нафти і газу 

- Для нашого коледжу - це перший досвід такої співпраці, коли нафтогазова компанія відкриває лабораторію в коледжі. Адже в якісних фахівцях та випускниках зацікавлена, насамперед, галузь. І для того, щоб ми могли підготувати саме таких фахівців, яких потребує сучасний ринок праці, ми можемо це зробити тільки в тісній співпраці з провідними нафтогазовими компаніями.

У свою чергу, генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров зазначив: така співпраця вирішує проблему нестачі кваліфікованих кадрів не тільки компанії ДТЕК, а й інших нафтогазових компаній країни. 

Ігор Щуров, директор ДТЕК Нафтогаз 

- Наша компанія зацікавлена в залучені кращих спеціалістів в галузі. Ми беремо участь в підготовці спеціалістів, як говорять, зі шкільної лави. І саме від цього залежатиме подальша динаміка розвитку всієї нафтогазової галузі. Те, якими спеціалістами виходять випускники вузу, випускники коледжу, від цього в багато чому залежить, як розвиватиметься галузь.

Перші студенти вже попрацювали за новими комп'ютерами та з новими 3Д-проектувальними програмами. 

Катерина Микиченко, студентка Полтавського коледжу нафти і газу 

- Зараз дуже перспективно вміти працювати з комп'ютером. Адже ми йдемо в ногу з часом. Зараз століття новітніх технологій, і тому зараз роботодавцям потрібні працівники, які можуть на тільки на папері робити креслення, а й ось так, в комп'ютерах.

Наразі представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка спільно з компанією ДТЕК Нафтогаз розробляють подальшу стратегію співпраці.

Стрічка новин